Курсы чешского

 

 

 

ИНТЕРЕСНО, БЫСТРО, ЭФФЕКТИВНО!

 

Kurzy RUŠTINY

Russia 

 

Хотите говорить по-русски? Вам нравится русский язык, русская культура или русская классическая литература? Изучайте русский с Prague Language Institute! 

Jazykové kurzy ruštiny v jazykové škole Prague Language Institute Vám otevřou nové možnosti a umožní Vám poznat regio rusky mluvících zemí. Potřebujete se naučit rusky kvůli Vašemu businessu? S námi dokážete za minimální dobu dosáhnout maximálních výsledků a komunikovat se svým obchodním partnerem výhradně rusky. Pomohou Vám naše kurzy ruského jazyka! Vždycky jste si přáli přečíst si klasiky ruské literatury v originále? Přijďte za námi, kvalifikovaní lektoři z našeho týmu s filologickým vzděláním Vás provedou světem ruské kultury a literatury.

 

Ruština - jazyk evropského průmyslu a businessu

V současné době je Rusko jedním z předních lídrů Evropy a obchod s Ruskem rozvíjí mnoho firem v České republice. Proto i pro ČR se ruština stává strategickým jazykem. Velkou část rusky mluvících zemí tvoří bývalé státy Sovětského Svazu, dnes země SNS v čele s Kazachstánem, Ukrajinou a Běloruskem.  

 Ruština - jazyk literatury 

Velikáni světové literatury jako Puškin, Dostojevskij, Gogol, Čechov, Bunin, Gorkij nebo Nabokov hovořili několika jazyky, pro svá díla si však zvolili ruštinu. Možná díky tomu, že v sobě tento slovanský jazyk spojuje evropský racionalismus s asijskou orientální tradicí a dává poodhalit rouškou zahalené tajemství široké ruské duše.